Dieta Żółtkowa – Żywienie Optymalne – Dietetyka Optymalna

Dieta Żółtkowa to system porad i szkoleń w Arkadii “Kraus” – Kraus SYSTEM, dzięki któremu wzmocnisz swój organizm, pokonasz swoją słabość fizyczną i przekonasz się, że “pożywienie jest lekarstwem”. Nasze 23 – letnie doświadczenie w stosowaniu żywienia niskowęglowodanowego opartego na zjadaniu najlepszych BTW (białek, tłuszczy i węglowodanów) zaowocowało wypracowaniem sprawdzonych modeli żywienia, które ułatwiło już wielu szybki powrót do zdrowia – na poziom optymalizmu.

Wypróbuj teraz !!!

Czy wiesz że dzięki tej metodzie wyleczyliśmy się z cukrzycy, miażdżycy, choroby wrzodowej żołądka, WZW typu B oraz nerwicy? Od 1998 roku pomogliśmy już setkom osób, które przekonały się także, że żółtka są najlepszym, najtańszym i skutecznym środkiem przywracającym zdrowie w bardzo krótkim czasie.

Jak udowodnił swoją pracą i życiem wybitny lekarz z Ciechocinka – dr Jan Kwaśniewski – któremu My również zawdzięczamy to dietetyczne oświecenie – klucz do wyjścia z wszelkich problemów zdrowotnych leży w proporcji składników tworzących pokarm. Dieta Żółtkowa w Kraus SYSTEM ułatwi Ci poznanie tej wiedzy oraz zastosowanie jej w taki sposób, abyś  w przyszłości potrafił stać się samodzielną , zdrowo myślącą jednostką i sam wykorzystał pożywienie jako skuteczne lekarstwo na całe swoje życie.

Więcej na dietazoltkowa.pl

Jeżeli masz problem zdrowotny i uważasz, że potrzebujesz wsparcia w wyborze skutecznej metody, która pomożecie skutecznie powrócić do Zdrowia, wypełnij ten formularz “Bezpłatne wsparcie”.

Zobacz także: