Dieta Żółtkowa

Diety Żółtkowe opracowane w Kraus SYSTEM to sprawdzone i wypracowane narzędzia (modele żywienia) do walki z chorobami cywilizacyjnymi, które ułatwią szybki powrót do zdrowia – do optymalizmu.

Skuteczność oferowanych przez nas diet opera się na odkryciu zasad działania dietetyki optymalnej. Posiadamy 20 – letnie doświadczenie w stosowaniu diety niskowęglowodanowej opartej na zjadaniu najlepszych białek, tłuszczy i węglowodanów. W tym czasie zaufały nam już setki osób, które przekonały się, że żółtka są najlepszym i najtańszym środkiem przywracającym zdrowie w bardzo krótkim czasie. Aby bezpiecznie móc się posługiwać tym cennym lekiem na wiele chorób, trzeba mieć wiedzę i doświadczenie z zakresu zastosowania proporcji pomiędzy białkiem, tłuszczem, węglowodanami, witaminami i minerałami.

I tutaj z pomocą przychodzi Kraus SYSTEM – Skuteczny sposób na Zdrowie, który oferuje wygodny system opracowania indywidualnego modelu żywienia (Diety Żółtkowej) oraz porad i szkoleń z zakresu jej prawidłowego stosowania. Więcej na dietazoltkowa.pl

Wypełnij formularz “Bezpłatne wsparcie”, aby dowiedzieć się więcej, w tym która metoda stosowana w Kraus SYSTEM, będzie dla Ciebie najskuteczniejsza.