Centrum Bezinwazyjnej Poprawy Krążenia Prądami selektywnymi

Centrum Bezinwazyjnej Poprawy Krążenia to dział w Arkadii “Kraus”, gdzie za pomocą medycyny fizykalnej i elektroterapii przywracamy równowagę w układzie nerwowym człowieka, zaburzoną przez choroby.

Dzięki temu bez żadnego wysiłku fizycznego pacjenta, bez farmakologii, niechirurgicznie i bezinwazyjnie przywracamy procesy gojenia, regeneracji wszystkich ważnych narządów człowieka. W Arkadii „Kraus”, dzięki tej metodzie, miejscowo i bardzo skutecznie oddziałujemy na dane schorzenie doprowadzając do równowagi całego organizmu.

Elektroterapia w postaci unikalnych właściwości prądów selektywnych, które wykorzystujemy w Arkadii „Kraus” jest doskonałym narzędziem umożliwiającym szybkie dotarcie krwi do zagrożonych obszarów ciała.  W takich chorobach jak: cukrzyca, miażdżyca czy choroba Buergera, zastosowanie prądów selektywnych stanowi ostatnią szansę uniknięcia martwicy prowadzącej do amputacji.  W Centrum Poprawy Krążenia wpływamy na cały, autonomiczny układ nerwowy człowieka. Dzięki wykorzystaniu selektywnych właściwości prądów, możemy wpływać zarówno na jego część współczulną (ukł. sympatczny) i przywspólczulną (ukł. parasymatyczny). Takie właściwości prądów dają dostęp do leczenia takich chorób jak: nadciśnienie tętniczne, choroba wieńcowa, porażenia i niedowłady, łuszczyca i inne.

Pogorszenie sprawności wydolności kończyn górnych i dolnych, serca oraz mózgu, charakterystyczne dla tych chorób, może zostać szybko i skutecznie poprawione dzięki wykorzystaniu tej bezinwazyjnej metody.


Wśród tych pacjentów, u których stwierdzono krytyczne zaburzenia krążenia (owrzodzenia żylakowe, stopa cukrzycowa, martwica kończyn dolnych lub górnych, choroba niedokrwienna serca), Centrum Poprawy Krążenia Arkadia “Kraus” stanowi ostatnią szansę powrotu do zdrowia i uniknięcia niepotrzebnych, radykalnych metod leczenia.

Czy chcemy, czy nie, człowiek przez całe życie jest stymulowany elektrycznie. Organizm ludzki stanowi układ zamknięty, który podatny jest na impulsy dochodzące z zewnątrz. Komórki człowieka potrzebują stałej i nieustannej stymulacji bioelektrycznej. Bez niej, bez przepływu bodźców elektrycznych nie funkcjonowalibyśmy normalnie, jak i cały układ nerwowy.

Elektrostymulacja, prądy selektywne to przyszłość powszechnego leczenia ludzi, która już dzisiaj stosowana jest w naszej Akademii Zdrowia.

Przywracamy KRĄŻENIE:

– w kończynach górnych i dolnych zaburzonych przez Cukrzycę, Miażdżycę, Chorobę Buergera, niedowłady połowicze (zdjęcia jednego z  naszych Pacjentów);

 nogaropa    


– w głowie, mózgu zaburzone przez nerwicę, neurastenię, migreny, udary, wylewy;

 

 

 

 

 

 

– na skórze, kolanach, łokciach, głowie zaburzone łuszczycą,

 

 

 

 

 

 

– w płucach zaburzone przez astmę oskrzelową;

– na brzuchu zaburzone przez nadwagę;

 

    

– zwieracza pęcherza moczowego zaburzonego chorobą nietrzymania moczu

– w stawach wywołanych chorobą Bechterewa, RZS, GPP, ZZSK
O szczegóły pytaj pod nr. 33 488 35 28 lub 693 842 713.