Centrum Poprawy Krążenia to miejsce gdzie za pomocą medycyny fizykalnej, elektrostymulacji przywracamy naturalne potencjały elektryczne w komórkach człowieka.

Dzięki temu bez żądnej farmakologii, niechirurgicznie, bezinwazyjnie przywracamy procesy gojenia, regeneracji komórek chorego ciała. W Arkadii „Kraus” dzięki tej metodzie miejscowo i bardzo skutecznie oddziałujemy na dane schorzenie oraz normujemy zaburzenia czynności komórek.

Elektrostymulacja, prądy selektywne, które wykorzystujemy w Arkadii „Kraus” są doskonałym narzędziem w szybkiej poprawie krążenia, szczególnie w takich chorób jak: Cukrzyca, Miażdżyca, Choroba Buergera czy nerwica. Wpływają na cały układ nerwowy, a dzięki znajomości oddziaływania określonymi rodzajami potencjałów elektrycznych na daną jednostkę chorobową, szybko naprawiamy to co spowodowała choroba w ciele. Pogorszenie sprawności wydolności kończyn górnych i dolnych, serca oraz mózgu, charakterystyczne dla tych chorób, może zostać szybko i skutecznie poprawione dzięki wykorzystaniu tej bezinwazyjnej metody. Dlatego nawet wśród tych pacjentów, u których zalecono amputację kończyn dolnych lub górnych, zabiegi na sercu (bypass), jest nadzieja uniknięcia tej tragedii o ile szybko zastosuje się stosowaną przez nas metodę. Nasze 17 letnie doświadczenie sprawia, że dosyć często to Arkadia „Kraus” stała się ostatnią deską ratunku dla tych osób, którym medycyna akademicka nie dała żadnych szans.

Czy też chcemy, czy nie, człowiek przez całe życie jest stymulowany elektrycznie. Organizm ludzki stanowi układ zamknięty, który podatny jest na impulsy dochodzące z zewnątrz. Komórki człowieka potrzebują stałej i nieustannej stymulacji bioelektrycznej. Bez niej ,bez przepływu bodźców elektrycznych nie funkcjonowalibyśmy normalnie, jak i cały układ nerwowy.

Elektrostymulacja, prądy selektywne to przyszłość powszechnego leczenia ludzi, która już dzisiaj stosowana jest w naszej Akademii Zdrowia.

Designed by Kraus SYSTEM 2016